Fenerbahçe Öznur Kablo:56-BOTAŞ Spor:48
Fenerbahçe Öznur Kablo:56-BOTAŞ Spor:48
Edremit Belediyesi Gürespor:82-BOTAŞ Gelişim:49
Edremit Belediyesi Gürespor:82-BOTAŞ Gelişim:49
Ramla:70-BOTAŞ Spor:78
Ramla:70-BOTAŞ Spor:78
BOTAŞ Spor:90-Canik Belediye Spor:31
BOTAŞ Spor:90-Canik Belediye Spor:31
Gelecek Koleji Çukurova:54-BOTAŞ Spor:62
Gelecek Koleji Çukurova:54-BOTAŞ Spor:62
KP Brno:63-BOTAŞ Spor:88
KP Brno:63-BOTAŞ Spor:88
BOTAŞ Spor:64- Galatasaray:76
BOTAŞ Spor:64- Galatasaray:76
Botaş Gelişim:67-Yalova VIP:60
Botaş Gelişim:67-Yalova VIP:60
BOTAŞ Spor:64-OGM Orman Spor:72
BOTAŞ Spor:64-OGM Orman Spor:72
15 Temmuz Destanı Anma Töreni
15 Temmuz Destanı Anma Töreni
15 Temmuz Destanı
15 Temmuz Destanı
Ülke TV'den BOTAŞ Spor'a Ödül
Ülke TV'den BOTAŞ Spor'a Ödül
BOTAŞ
İZMİT BELEDİYESPOR

23.11.2019

16:00

Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ
İZMİT BELEDİYESPOR

23.11.2019 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL
BOTAŞ

01.12.2019 16:00
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu / KAYSERİ

BOTAŞ
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

08.12.2019 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ
BİREVİM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE

21.12.2019 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BEŞİKTAŞ TRC İNŞAAT
BOTAŞ

24.12.2019 18:00
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi / İSTANBUL

BOTAŞ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ADANA BASKETBOL

28.12.2019 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

HATAY BŞB.
BOTAŞ

05.01.2020 16:30
Antakya Spor Salonu / HATAY

OGM ORMANSPOR
BOTAŞ

11.01.2020 14:00
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu / ANKARA

GALATASARAY
BOTAŞ

18.01.2020 14:00
Ahmet Cömert Spor Salonu / İSTANBUL

BOTAŞ
GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL

25.01.2020 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

SAMSUN CANİK BELEDİYE
BOTAŞ

31.01.2020 18:00
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu / SAMSUN

BOTAŞ
FENERBAHÇE ÖZNUR KABLO

15.02.2020 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

İZMİT BELEDİYESPOR
BOTAŞ

22.02.2020 17:00
Kocaeli Atatürk Spor Salonu / KOCAELİ

BOTAŞ
BELLONA KAYSERİ BASKETBOL

29.02.2020 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
BOTAŞ

14.03.2020 14:00
Ankara Spor Salonu / ANKARA

BİREVİM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
BOTAŞ

28.03.2020 14:00
Elazığ İl Özel İdare S.S. / ELAZIĞ

BOTAŞ
BEŞİKTAŞ TRC İNŞAAT

01.04.2020 19:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ADANA BASKETBOL
BOTAŞ

04.04.2020 16:00
Atatürk Spor Salonu / ADANA

BOTAŞ
HATAY BŞB.

11.04.2020 16:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ GELİŞİM
SAKARYA YÜKSELİŞ

19.11.2019

18:00

Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK
BOTAŞ GELİŞİM

23.11.2019 14:00
Artuklu Yeni Spor Salonu / MARDİN

BOTAŞ GELİŞİM
NESİBE AYDIN

29.11.2019 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

FENERBAHÇE GELİŞİM
BOTAŞ GELİŞİM

08.12.2019 18:30
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu / İSTANBUL

BOTAŞ GELİŞİM
URLA BELEDİYESİ

13.12.2019 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BOSNA 34
BOTAŞ GELİŞİM

22.12.2019 17:00
Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi Spor Salonu / KIRKLARELİ

BOTAŞ GELİŞİM
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

27.12.2019 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

MERSİN ÜNİVERSİTESİ
BOTAŞ GELİŞİM

05.01.2020 14:00
Mersin Üniversitesi Spor Salonu / MERSİN

BURSA BÜYÜKŞEHİR
BOTAŞ GELİŞİM

11.01.2020 16:00
Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi / BURSA

BOTAŞ GELİŞİM
1881 DÜZCE BELEDİYE

17.01.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

YALOVA VİP
BOTAŞ GELİŞİM

21.01.2020 15:00
90. Yıl Spor Salonu / YALOVA

BOTAŞ GELİŞİM
EMLAK KONUT

24.01.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BAYRAKLI BELEDİYESİ
BOTAŞ GELİŞİM

31.01.2020 18:00
Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu / İZMİR

BOTAŞ GELİŞİM
ANTALYA 07 BASKETBOL

14.02.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ GELİŞİM
EDREMİT BLD.GÜRE

21.02.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

SAKARYA YÜKSELİŞ
BOTAŞ GELİŞİM

26.02.2020 17:00
Sakarya Spor Salonu / SAKARYA

BOTAŞ GELİŞİM
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK

29.02.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

NESİBE AYDIN
BOTAŞ GELİŞİM

06.03.2020 13:30
TOBB ETÜ Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ GELİŞİM
FENERBAHÇE GELİŞİM

13.03.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

URLA BELEDİYESİ
BOTAŞ GELİŞİM

20.03.2020 18:00
12 Eylül Spor Salonu / İZMİR

BOTAŞ GELİŞİM
BOSNA 34

27.03.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
BOTAŞ GELİŞİM

04.04.2020 17:30
Ahmet Cömert Spor Salonu / İSTANBUL

BOTAŞ GELİŞİM
MERSİN ÜNİVERSİTESİ

10.04.2020 18:00
Ankara Dsi Etlik Spor Salonu / ANKARA

TAKIM G M P
 1. FENERBAHÇE ÖZNUR KABLO   5     0     10  
 2. OGM ORMANSPOR   4     1     9  
 3. GALATASARAY   4     0     8  
 4. HATAY BŞB.   3     2     8  
 5. BOTAŞ   2     3     7  
 6. BELLONA KAYSERİ BASKETBOL   3     1     7  
 7. BİREVİM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE   3     1     7  
 8. İZMİT BELEDİYESPOR   2     3     7  
 9. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ADANA BASKETBOL   1     4     6  
 11. GELECEK KOLEJİ ÇUKUROVA BASKETBOL   1     4     6  
 12. SAMSUN CANİK BELEDİYE   0     5     5  
 13. BEŞİKTAŞ TRC İNŞAAT   0     4     4  
TAKIM G M P
 1. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ   7     0     14  
 2. EMLAK KONUT   6     1     13  
 3. BURSA BÜYÜKŞEHİR   5     2     12  
 4. MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK   5     2     12  
 5. 1881 DÜZCE BELEDİYE   4     3     11  
 6. BAYRAKLI BELEDİYESİ   4     3     11  
 7. SAKARYA YÜKSELİŞ   4     3     11  
 8. ANTALYA 07 BASKETBOL   4     3     11  
 9. NESİBE AYDIN   4     3     11  
 10. URLA BELEDİYESİ   3     4     10  
 11. MERSİN ÜNİVERSİTESİ   2     5     9  
 12. BOSNA 34   2     5     9  
 13. FENERBAHÇE GELİŞİM   2     5     9  
 14. EDREMİT BLD.GÜRE   2     5     9  
 15. BOTAŞ GELİŞİM   1     6     8  
 16. YALOVA VİP   1     6     8  
01
Işılay EGİN
Işılay EGİN
  • DOĞUM TARİHİ 16.03.2001
  • MEVKİ 4 Uzun Forvet
02
Senay ZEYBEK
Senay ZEYBEK
  • DOĞUM TARİHİ 06.04.2001
  • MEVKİ 1-2 Oyun Kurucu
03
Kelsey MICHELLE MITCHELL
Kelsey MICHELLE MITCHELL
  • DOĞUM TARİHİ 12.11.1995
  • MEVKİ 1-2 Skorer Oyun Kurucu
05
Melis GÜLCAN
Melis GÜLCAN
  • DOĞUM TARİHİ 28.05.1996
  • MEVKİ 3-4 Forvet
06
Büşra AKBAŞ
Büşra AKBAŞ
  • DOĞUM TARİHİ 08.03.1995
  • MEVKİ KAPTAN / 1 Oyun Kurucu
07
Cansu KÖKSAL
Cansu KÖKSAL
  • DOĞUM TARİHİ 28.04.1994
  • MEVKİ 3 Forvet
10
Pelin GÜLÇELİK
Pelin GÜLÇELİK
  • DOĞUM TARİHİ 16.05.2002
  • MEVKİ 2-3 Forvet
11
Sheylani Marie PEDDY
Sheylani Marie PEDDY
  • DOĞUM TARİHİ 28.10.1988
  • MEVKİ 1-2 Oyun Kurucu
13
Kuanitra HOLINGSVORTH
Kuanitra HOLINGSVORTH
  • DOĞUM TARİHİ 15.11.1988
  • MEVKİ 5 Pivot
14
Temitope Titilola FAGBENLE
Temitope Titilola FAGBENLE
  • DOĞUM TARİHİ 08.09.1992
  • MEVKİ 4-5 Uzun Forvet - Pivot
17
Marina BAŞ
Marina BAŞ
  • DOĞUM TARİHİ 19.07.1985
  • MEVKİ 4-5 Uzun Forvet - Pivot
Işılay EGİN
Senay ZEYBEK
Kelsey MICHELLE MITCHELL
Melis GÜLCAN
Büşra AKBAŞ
Cansu KÖKSAL
Pelin GÜLÇELİK
Sheylani Marie PEDDY
Kuanitra HOLINGSVORTH
Temitope Titilola FAGBENLE
Marina BAŞ
Galeri
Başkanımız’ın Mesajı

Değerli Basketbol severler,

Kadın Basketbolunun en köklü ve önemli kulüplerinden birisi olan Botaşsporumuz mazisinde bir çok başarı ve kupalar kazanmış bir çok yeniliğe imza atmış hedefleri olan bir spor kulübüdür. 34 yıllık bir tecrübeye sahip olan Botaşspor özellikle alt yapısıyla Türk gençlerinin adeta şans kapısı olmuştur. Bir çok Türk genci Botaşspor sayesinde Basketbolla tanışmış ve hayatı değişmiştir.tamamını oku

Dr.Kerim TAŞKIRAN
Kulüp Başkanı